Anadolu Psikoteknik

Ümraniye Anadolu Psikoteknik; Sağlık Bakanlığı, İstanbul il sağlık müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş yetkili Psikoteknik değerlendirme merkezimizidir. 

Ümraniye Anadolu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2013 yılından beri İstanbul'un en kaliteli psikoteknik merkezi olarak hizmet vermektedir. Kadromuzda bulunan psikologlar ve danışmanlar ile beraber psikoteknik belgesi alması gerekn herkese en iyi hizmet ve en doğru bilgileri vermek için ilgili kanunlar çerçevesinden çıkmadan hizmet vermeyi gaye edindik

KURULUŞ AMACIMIZ

2918 sayılı “Karayolu Trafik Kanunu ve Yönetmelikleri”

Madde 36-d) Sürücülerin sağlık durumlarını, bedeni ve psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporu yetkili sağlık kuruluşlarından her 5(beş) yılda bir temin etmeleri” gerekmektedir.

İŞVERENLER İÇİN HATIRLATMA

İşe aldığınız şoförlerinizin araçlarınız ile yollara çıkmadan önce yüksek sürücülük performansı gerektiren araçlar için, araç kullanma becerisini, sürücülük yeteneğini ve araç kullanmak için gerekli olan fiziksel ve zihinsel özelliklerinin ölçülmesi işlemlerini yapıyor gerçek durumlarını belirten psikoteknik raporlaru veriyoruz.

Hizmet kalitemizi her geçen gün artırmayı ve karayolu taşımacılık faaliyetlerinde eğitim hizmetlerine devam etmekteyiz.


Ümraniye Anadolu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi.